פרוייקט FRC בבי"ס אמי"ת מודיעין בנים
 
FRC הוא פרוייקט רובוטיקה לילדי תיכון כיתות ט עד יב, בו אנו מתנסים קצת בחווית העולם הטכנולוגי הדומה ביותר לצורת העבודה בעולם האמיתי. 
אנו מחשיבים את קבוצת הFRC שלנו כחברת סטארטאפ, משום שלכל אחד יש את המקום שלו ואת התפקיד שלו. יש כל כך הרבה סוגי תפקידים כגון: בונים, מכניקה, אלקטרוניקה, מריצים, אסטרטגיות, חוקים, פרסום, שיווק ועוד...
ההשתתפות בפרוייקט הזה מהווה חוויה לחיים; לומדים המון, מרחיבים את הידע, לומדים איך לעבוד בצוותים והכי חשוב - נהנים. 
אנחנו משלבים בנוסף לכל גם ערכים לטכנולוגיה - עבודת צוות, מקצועיות, תחרותיות תוך עזרה לשאר הקבוצות. בנוסף גם ישנו החלק של התרומה לקהילה שבו אנחנו נשקיע השנה מאד. 
עשינו הסכם עם יד שרה שבו אנחנו נפתח סטארטאפ שיאפשר לאנשים עם נכויות מסוימות לעשות משהו שלא היו מסוגלים לעשות בעבר, ובכך אנחנו עוזרים לאנשים אחרים ותורמים לקהילה בעזרת הטכנולוגיה.

כתב: מתן קריאל כיתה י'2
להורי כיתות ט-יא, שלום,                                                
 
לאור הצלחת תוכנית הרובוטיקה בכיתות ז'- ח', הרחבנו השנה את הפעילות ופתחנו קבוצת FRC לתלמידי התיכון (כיתות ט'-יא). למידה אחרת וחשיפה לטכנולוגיה והנדסה בקרב תלמידינו. הילדים והצוות מתכוננים במרץ לקראת התחרויות.
בפרויקט FRC (First Robotic Compition) המטרה לבנות רובוט מרכיבים בסיסים (בקר, מנועים, מצברים חשמליים, גלגלי שיניים ועוד...)
 
להצלחת הפרויקט מספר גורמים. גורם מספר אחד הינו מוטיבציית התלמידים, גורם זה קיים הולך ומתעצם....הגורם השני התומך הינו אתם ההורים !! (במגוון רחב של אפשרויות: רגשית, מקצועית,......)
 
 
נשמח לפגוש אתכם ביום רביעי 14.10 בשעה 19:30 בבית הספר, להציג את הקבוצה, המדריכים, והפעילות, ולהציע לכם, ההורים, להצטרף למסע שבפנינו. נשמח לצרף לשורותינו מדריכים מתחומי השיווק, האלקטרוניקה, המכניקה והתוכנה.
בפגישה נרחיב על התנהלות הקבוצה, נציג את צוות ההדרכה, תאריכים חשובים וימי הפעילות. נבקש את התגייסות ההורים בנושאים שונים, ונבחר וועד הורים שיעזור למנטורים בניהול הקבוצה, ניהול הפרויקט ולו"ז..
 
גם הורים שילדיהם לא בפרויקט מוזמנים לבוא ולהקשיב, אולי יכולים לסייע לנו בדרכים אחרות כמו: ידע, ציוד, שיווק, בידע וניסיון ואולי גם ילדיהם ירצו להצטרף ולהשתתף.
 
 
להתראות בקרוב
צוות מובילי קב' FRC  של אמי"ת בנים מודיעין
 
בית החינוך אמי"ת מודיעין בנים ע"ש סתקר              עמק זבולון 4 מודיעין                   טלפון: 08-6497505                       פקס: 08-9301656